HABER DETAYI

Image
06.11.2019

KESO DAN KUŞADASI KUAFÖR VE BERBERLERİNE BİRLİKTELİK GECESİ

Kuşadası Esnaf ve Sanatkarlar Odası (KESO) Kuşadası’nda ki Kuaför ve Berberleri özel bir gecede bir araya getirdi.

 

Kuşadası Ramada otel de gerçekleşen kuaför ve berberler dayanışma gecesine Kuşadası Kaymakamı Sadettin Yücel, Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Aydın Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Selahittin Çetindoğan ve yönetimi, Kuşadası Ticaret Odası Başkanı Serdar Akdoğan ve yönetimi, Kuşadası’ndaki Kuaför ve Berberlerinin yanı sıra kuaför ve berberlere destek amaçlı Kuşadası esnafından da yoğun katılım oldu. Gece de Kuşadası’nın en eski Kadın Kuaförü Hasan Subaşı ve en eski Erkek Berberi Yaşar Duyar’a mesleğe yapmış olduğu katkılarından dolayı birer plaket verildi.

Gece de bir konuşmaya yapan Kuşadası Esnaf ve Sanatkarlar Odası yönetim kurulu Başkanı Ahmet Çalım “esnaflarımız arasında birlik beraberliği arttırmak adına, aynı iş kolunda olan esnaflarımızın birbirleri ile dayanışma içerisinde olmasını sağlamak için böyle bir gece organize ettik. İlk olarak Kuaför ve Berberlerimiz ile başladığımız bu etkinliğe ilerleyen zamanlarda diğer iş kollarına yönelik de sürdürmeyi planlıyoruz. Bu gece de emeği geçen başta kuaför ve berberlerimiz olmak üzere herkese teşekkür ederim”dedi.

 

Gece ye Kuşadası Kadın Kuaförlerinin yapmış olduğu minishowların yanı sıra sanatçılar Didem ve Harun Akın sahne performanslarıyla renkkattı.


KESO DAN KUŞADASI KUAFÖR VE BERBERLERİNE BİRLİKTELİK GECESİ